Už vás nebaví rozesílat stále stejné e-mailové newslettery, které nedokážou zaujmout vaše publikum? Hledáte způsob, jak své e-maily více personalizovat a zefektivnit? V tom případě může být pro vás dynamický obsah skvělým řešením.

Co je dynamický obsah? 

Jedná se o specifický typ obsahu, který se mění v závislosti na daném příjemci. Každý příjemce tak dostane personalizovanou verzi e-mailu vytvořenou na míru jeho zájmům, chování a preferencím.

Například pokud provozujete e-shop s oblečením a chcete propagovat novou kolekci letních šatů, můžete pomocí e-mailů s dynamickým obsahem rozesílat personalizované e-maily, které doporučí šaty na základě předchozích nákupů příjemce, jeho historie prohlížení a polohy. Díky tomu je nabídka produktů pro příjemce nejen relevantnější, upoutá tím jeho pozornost, ale také se tím zvyšuje pravděpodobnost nákupu daného produktu.

 

Jak v Incomakeru vložíte dynamický obsah?

Oslovení zákazníka jménem, personalizace na základě města, věku, telefonního čísla, společnosti či jiné proměnné si nastavíte v editoru šablon pomocí tlačítka “Personalizace”. Správné skloňování daného slova si nastavíte přes tlačítko “Skloňování” a po doplnění správných variant textu se vám bude text pokaždé personalizovat na základě pohlaví příjemce.

 

Personalizované doporučování produktů si nastavíte při výběru obsahu dané části e-mailu zaškrtnutím volby “E-commerce”. Při tomto nastavení si můžete vybrat již předem nastavenou strukturu automatizovaných bloků a rozkliknutím jakéhokoliv prvku daného bloku si můžete vybrat, kolik produktů se má bloku zobrazit a dále pak můžete upravit i kritéria výběru produktů dle vašich představ. A máte hotovo, váš dynamický obsah je připraven.
 

Neotálejte a přesvědčte se na vlastní kůži. Dynamický obsah je v dnešní době účinný nástroj, který vám zajistí efektivnější a poutavější e-mailové kampaně, které zaujmou vaše zákazníky natolik, že si vaše produkty koupí.


 
Glazed Hide Regions
Secondary Header
0 Comments
Monday, March 20, 2023 By Ngan Vu