Incomaker dobře spolupracuje s celou řadou platforem elektronického obchodování. Získává data z e-shopů, analyzuje je, automatizuje marketingové kampaně, cílí na koncové zákazníky s konkrétními nabídkami atd., aby jejich majitelům přinesl vyšší tržby.

V tomto seriálu vám představíme některé z platforem (globálních i lokálních), na kterých můžete postavit svůj e-shop a které s Incomakerem dobře spolupracují.

Takzvaná krabicová řešení patří dlouhodobě k nejpopulárnějším způsobům, jak si založit vlastní e-shop. Mezi ně se řadí také Upgates, který si rychle získává popularitu stále více internetových obchodníků. Upgates své konkurenci uniká především v možnostech přizpůsobení, které jsou bez rozdílu k dispozici všem klientům. 

Mezi hlavní výhody Upgates patří

 

Možnosti grafického přizpůsobení – klienti Upgates se nemusí spoléhat na univerzální šablony, na které zákazníci narazí na každém druhém e-shopu. V Upgates si design svého internetového obchodu můžete přizpůsobit podle svého. K dispozici k tomu máte dvě možnosti. Tou první je využití modulu Designer. Jde o jednoduchý grafický konfigurátor, se kterým zvládne tvorbu webdesignu každý i bez znalosti podnikání. Už samotný Designer nabízí velmi slušné možnosti, jak svůj e-shop odlišit od konkurence. Má ale své limity. 

Pro náročnější uživatele je poté k dispozici Editor kódu, který už umožňuje přizpůsobení webdesignové stránky svého obchodu zcela podle svého. Práce v Editoru kódu už ale vyžaduje znalosti kódování. 

 

Řešení pro prodej do zahraničí – další výhodou e-shopového systému Upgates ocení všichni, kteří mají ambice vydat se se svým e-shopem přes hranice. Díky multijazyčnosti a multishopu je možné z jedné administrace spravovat různé jazykové mutace svého obchodu. Možnosti přizpůsobení pak zdaleka nezůstávají jen o překladu produktů. Upravit pro cílové trhy lze všechna potřebná data, jako jsou fakturační údaje, DPH, dopravy či oddělení měřících kódu pro analytické a reklamní nástroje. Zahraniční mutace je u Upgates možné provozovat i na samostatné doméně. 

 

Veřejné API a pokročilé funkce pro správu e-shopu – moderní a efektivně fungující e-shop se jen stěží obejde bez napojení na další sofistikované nástroje. Klienti Upgates mají k dispozici napojení na více než stovku doplňků, mezi které samozřejmě patří i Incomaker. Dále si však díky veřejnému API mohou ve vlastní režii napojit další nástroje zcela podle svých požadavků. Díky tomu není problém propojit Upgates například s ERP softwary nebo s účetními nástroji. 

Upgates dává svým uživatelům k dispozici stovky nejrůznějších funkcí, které jsou přímo součástí systému. Jde například o funkci hlídacího psa, opuštěné košíky, individuální ceníky, slevové kódy, pokročilé konfigurace a mnoho dalších. 

Další samostatnou kapitolou jsou funkce pro automatizaci rutinních úkolů, díky nimž Upgates šetří čas s každodenními úkoly. Příkladem takové funkce jsou automatické importy a exporty, exporty dat přímo pro dopravce, možnosti hromadných úprav nebo automaticky odeslané emaily navázané na změnu stavu objednávky, jednoduchá práce s fakturami a dobropisy a podobně. 

 

Upgates si můžete vyzkoušet na prvních 30 dní zdarma. Poté mají klienti Upgates na výběr ze čtyř cenových tarifů, které se odlišují především povoleným počtem produktů v e-shopu.

Upgates

Glazed Hide Regions
Secondary Header
0 Comments
Thursday, January 26, 2023 By Ngan Vu